Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yaprak Dökümü’nün ’Şevket’ine dava

  Özden ATİK/İSTANBUL
  17 Ekim 2007 - 00:00Son Güncelleme : 17 Ekim 2007 - 10:16

  Yaprak Dökümü dizisindeki "Şevket" rolüyle tanınan 29 yaşındaki Caner Kurtaran hakkında, uyuşturucu satın almak ve kullanmak suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

  Caner Kurtaran’ın yargılanmasına önümüzdeki günlerde İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’nde başlanılacak. Caner Kurtaran ifadesinde, daha önce sadece merakından 2-3 kez esrar içtiğini ancak uyuşturucu müptelası olmadığını söyledi. Olay günü bar çıkışı saat 02.00 sıralarında kendisini tanıyan çocukların sevgi gösterisinde bulunduğunu ifade eden Kurtaran şunları söyledi:

  "18-20 yaşlarında bir şahıs ’Abi taş var vereyim mi?’ dedi. Israrına dayanamadım ve gitmesi için 50 YTL verip aldım. Evde kağıdı açtım. 3-4 tane kesme şeker büyüklüğünde uyuşturucu madde olduğunu gördüm. Kağıdıyla kül tablasına koyup yakarak imha etmek istedim. Çıkan dumandan önce keyif aldım, sonra nefes almakta zorlanmaya başladım. Hemen bir taksiyle Alman Hastanesi’ne gittim. Anlatabildiğim kadarıyla durumumu doktorlara anlattım. Kendime geldiğimde yoğun bakımdaydım. Sürekli uyuşturucu kullanan biri olsaydım böyle hastanelik olmazdım."
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı