« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaprak dökümü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da teknik direktör Giray Bulak'ın gözden çıkardığı ve takımdan ayrılan 13 futbolcuya Kocaelispor'a giden B.Okan ve Seyit Cem de katılınca bu rakam 15'e çıktı. Sırada 6 oyuncunun daha olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak'ın gözden çıkardığı ve kadroya almadığı futbolcular, tek tek transfer oluyor. Selim, Y.Yozgat'a, Selahattin ve Hüseyin, Antalyaspor'a, Fatih, Gaziantepspor'a, Vugrinçeç Lecce'ye, Tetteh, Ç.Rizespor'a, Ragıp ve K.Okan Akçabat Sebatspor'a, Bülent Uygun Zonguldakspor'a, Akın ve Teoman, Ofspor'a, Murat Deniz, Sakaryaspor'a, Gökhan, Mersin İdmanyurdu'na gittiler.

Bordo mavili takımda en son B.Okan ve Seyit Cem de Kocaelispor'a transfer oldu. Bulak'ın istemediği futbolculardan Tansel, Yusuf Tokaç, Oliviera, Mehmet İpek, Tansel ile mevcut kadroda yer alan ve kendilerine kulüp bulmaları söylenen yeni transferlerden Levent ve Mustafa Külle'nin de kulüp aradıkları belirtildi. Bu futbolcuların da yakında başka takımlara gideceğine kesin gözüyle bakılıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler