« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaprak dökümü

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
AVRUPA’nın ve Türkiye’nin önemli isimlerini kadrosuna katmak için gün sayan Beşiktaş’ta bir yandan da yaprak dökümü başladı. Siyah beyazlılar, dün Nihat Kahveci ve Manuel Fernandes’le yollarını ayırdı. Sırada Brezilyalı golcü Bobo var. İlk ayrılık haberi Nihat Kahveci’den geldi. Borsaya yapılan açıklamada, “Nihat Kahveci ile aramızdaki mevcut sözleşme, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmiştir” denildi.

Beşiktaşlı Nihatım

Sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Nihat, daha sonra kulüp başkanı Yıldırım Demirören’e yaptığı veda ziyaretinde, “Ben Beşiktaşlıyım. Siyah beyazlı ekibin başarılarını her zaman gururla takip edeceğim” dedi. Nihat’ın ardından Valencia’dan sezon sonuna kadar kiralanan Manuel Fernandes’le de yollar ayrıldı. İspanya’da bir takıma transfer olacağı belirtilen Nihat Kahveci, “Beklentileri karşılayamadım. Bu yüzden çok üzgünüm. Herkese hakkımı helal ediyorum” dedi.

G.Antep’e maç günü gidecekler

SEZONU Gaziantep deplasmanında tamamlayacak olan Beşiktaş’ın dünkü idmanınde neşe hakimdi. Futbolcular birbirleriyle şakalaırken, yarı sahada yapılan çift kale maçı Quaresma’nın takımı kazandı. Beşiktaş, cumartesi günkü Gaziantep maçına günü birlik gidecek. Cumartesi, Gaziantep’e uçacak olan siyah beyazlılar, maçtan sonrada İstanbul’a dönecek. Öte yandan Beşiktaşlı oyuncuların bugün 19 Mayıs Bayramı nedeniyle bir etkinliğe katılacakları belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz