Yapı Kredi'den kurumlara yeni hizmet

Hürriyet Haber
06.07.2001 - 00:00 | Son Güncelleme:


Yapı ve Kredi Bankası, işletmelere yılın 365 günü, günün 24 saati boyunca şubelere gitmeden bankacılık işlemlerini internet üzerinden verebilecek yeni bir uygulama başlattı.

Yapı ve Kredi Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, her türlü güvenlik önleminin alındığı internet ortamından yapılan işlemlerden ücret ve komisyon alınmayacak.

Açıklamada, Teleweb'den yapılan işlemlerde şirketten bir temsilcinin işlem yapmak için belirlendiği, böylece tüm işlemlerin işletme yetkililerinin kontrolü ve bilgisi dahilinde gerçekleştiği ifade edildi.

Bankanın Ticari Teletel'ini kullanan işletmeler, ticari Teleweb'i hemen kullanmaya başlayabilecekler. Bunun için 444 0 444 numaralı telefonu aramaları yeterli olacak. Diğer işletmeler de, hizmet için en yakın şubelerde başvuruda bulunduktan sonra bankacılık işlemlerini 'www.teleweb.com.tr'den yapabilecek.

Bu arada, Yapı Kredi'nin internetten alışveriş için geliştirdiği kredi kartı Telewebcard'dan artık puan toplanarak hediyeler kazanılabilecek. Ayrıca sanal mağaza "Estore"den Telewebcard ile 1 Eylül 2001 tarihine kadar yapılan ilk alışveriş karşılığında dijital cep radyosu kazanılacak. (İstanbul-aa)

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı