« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yanlış işler olmasın

Asbaşkan Uslu, ‘Normalde kırmızı kartla atılan bir oyuncu 2 maç ceza alır. 3’ten 2’ye inebilir ama, 1’e indirilmesi bize çok enteresan geldi’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Tahkim Kurulu’nun, Gaziantepspor karşılaşmasındaki centilmenlik dışı hareketi nedeniyle 3 maç ceza verilen Samsunsporlu Kirita’nın cezasını 1’e indirerek, Fenerbahçe karşısında forma giymesine imkan tanıması, sarı lacivertli camiayı ayağa kaldırdı. Rumen futbolcunun ikinci yarıda bir topu çizgiden çıkarması Fenerbahçeliler’in öfkesini daha da artırırken, Asbaşkan Mahmut Uslu, ‘Çok enteresan şeyler oluyor’ yorumunu yaptı.

Bu kadar fark olamaz

Uslu,
kulübün televizyonu FB TV’de yer alan açıklamasında, ‘Normalde kırmızı kartla atılan bir oyuncunun mutlaka 2 maç ceza alması lazım. 3’ten 2’ye inebilir ama, 1’e indirilmesi bize çok enteresan geldi. Disiplin Kurulu ile Tahkim Kurulu’nun kararları arasında bu kadar fark olmaması lazım’ dedi. Bu konularda fazla konuşmak istemediklerini belirten Uslu, şunları kaydetti:

‘Daha enteresan şeyler de oluyor. Biz bu filmleri görmüştük. İnşallah aynı filmler devam etmiyordur. Gelecek hafta bu konuyla ilgili bazı girişimlerde bulunacağız. Herkesin kendine bakması lazım. Yanlış işler olmasın, çünkü bir spor yapıyoruz.’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler