Gündem Haberleri

  Yanlış anons kafaları karıştırdı

  Mustafa SEZEK/ÇANAKKALE, (DHA)
  12.07.2007 - 15:39 | Son Güncelleme:

  AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yarınki Çanakkale mitingini duyurmak için Ezine İlçesi sokaklarında gezen seçim otobüsünden ‘Başbakan Erdoğan 13 Ağustos Cuma günü Çanakkale'de’ anonsu yapılması şaşkınlık yarattı.

  Günlerdir hiçbir AKP'linin dikkatini çekmeyen hatalı anons, bugün de devam etti. Mitinge gitmek için, AKP İlçe Teşkilatı önünden ücretsiz kaldırılacak otobüse, yanlış yapılan anons nedeniyle kaç kişininin bineceği merak konusu oldu.

  AKP Ezine İlçe Başkanı Haluk Babaoğlu, hatanının tamamen seçim otobüsünde anons yapan arkadaşlarından kaynaklandığını belirterek şunları söyledi:
  “Sanırım arkadaşımız, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gelecek olmasından dolayı heyecanlandı. Yaklaşık bir haftadır, anons bu şekilde yapılmış. Gelen duyumlar sonucu, düzeltme yoluna gittik. Anonsu yapan arkadaşımızı uyardık. Son gün de olsa, anonsu doğru yapmasını sağladık. Halkımız durumun farkında. Bir olumsuzluk yok. Başbakanımız'ın 13 Temmuz'da Çanakkale'ye geleceği zaten önceden de biliniyordu” diye konuştu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı