« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yangını Bilgili söndürdü

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Lucescu’dan başarısızlığın hesabının sorulmasını isteyen siyah beyazlı yöneticileri, Başkan frenledi.

BEŞİKTAŞ Başkanı Serdar Bilgili’nin, G.Birliği maçı sonrası telefonları susmak bilmedi. Her telefonda bir sitem, her telefonda öfke vardı. Arayanların büyük çoğunluğu yöneticilerdi. Başarıda verilen primlerin başarısızlıklarda ceza olarak yansıtılmasını haykırıyor ve sorumsuzluğun cezasını yönetim olarak çekmek istemediklerini belirtiyorlardı.

Kendisini üzen sözlerin başında ‘Lucescu’nun bir dediğini iki etmedik. Kendisine G.Saray’da bile sağlanmayan şartları yerine getirdik. Kocaeli’deki İstanbulspor maçı sonrası güvenimizi kaybettik açıklaması bizi yıktı. Bunun sorumlusu, gece gündüz çalışan biz yönetim olmamalı. Rumen hocadan acil rapor alınmalı’ yorumları vardı. Bilgili ise yöneticilerden sağduyulu davranmalarını isteyerek şunları söyledi:

‘Hepinizin öfkesini anlıyorum, ama kesinlikle Lucescu’yu göndermemeliyiz. 100’üncü yılda şampiyonluk yaşatan Lucescu’nun başarılarını ve katkılarını unutmamız mümkün değil. Şu anda ligde 5 maç kaldı. Sezon sonunda her şeyi konuşacağız. Bundan sonra yöneticilerden Lucescu konusunda konuşmalarını istemiyorum.’

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler