« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yanal'dan sert uyarı

Trabzonspor’un patronu futbolcularına daha mücadeleci olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Yanal, toplantıda, "Kimsenin yeri garanti değil. Bundan sonra bunu da dikkate alarak oynayın" dedi.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’a karşı aldığı 3-0’lık mağlubiyeti unutmaya çalışan Trabzonspor, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdürürken teknik direktör Ersun Yanal, futbolcularıyla bir toplantı yaptı.

Bordo mavili futbolcularıyla bir araya gelen Yanal, ilk olarak oyuncularına karşılaşmada yaptıkları hataları tek tek anlattı. Teknik patnon, bu arada futbolcularına daha mücadeleci olmaları konusunda sert uyarılarda bulundu. Yanal, toplantıda, "Bu takımda kimsenin yeri garanti değil. Bundan sonra bunu da dikkate alarak oynayın" dedi.

Ceza verilmedi

Bu arada Katar’ın Al Sadd Kulübü’ne transferi gerçekleşmeyen Gineli Yattara’ya izinsiz basın toplantısı düzenlediği gerekçesiyle yönetim kurulu tarafından verilebileceği beklenen ceza, gündeme bile alınmadı. Salı akşamı toplanan yönetim kurulunun bu konuyu görüşmediği, sadece Uzungöl Regülatörü ve Hidro Elektrik Santralı Projesi’nde yaşanan gelişmeler ve Galatasaray mağlubiyetinin nedenleri üzerinde tartışma açıldığı öğrenildi.

Destek çıkmadı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde başlatılan, "Trabzonspor’a destek olmak için bir SMS’te sen at" kampanyası ise gerekli ilgiyi görmedi. Yaklaşık 1 aydır devam eden SMS kampanyasına sadece 8000 kişi mesaj yolladı. 6761’e (TS) yazarak mesaj gönderen taraftarlardan sadece 5 Ytl ve 2 SMS bedeli olan 4 kontörün kesildiği kampanyanın devam edeceği belirtildi.

Trabzonspor, pazar günü oynayacağı Gaziantepspor karşılaşmasının hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla devam etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler