Gündem Haberleri

  Yan yana öldüler ayrı ayrı gömüldüler

  Faruk DAĞDELEN- Hasan BOZBEY/ GEMLİK(Bursa), (DHA)
  16.11.2009 - 18:09 | Son Güncelleme:

  BURSA'nın Gemlik İlçesi’nde, ceviz ağacına bağladıkları iple yaşamlarına son veren başkaları ile evli sevgililerden 29 yaşındaki Celal Kenar Umurbey'de, 27 yaşındaki Hülya Koçak ise Muratoba Köyü'nde toprağa verildi.

  Gemlik'in Umurbey Mahallesi'nde dün sabah zeytinliğe giden köylüler tarafından ceviz ağacına asılı 2 ceset bulundu. Yapılan inceleme sonucu cesetlerin 15 gün önce kayıplara karışan 1 ay önce evlenen Celal Kenar ile 6 yıllık evli ve 2 çocuk annesi Hülya Koçak'a ait olduğu belirlenmişti. 8 yıldan bu yana ilişkileri bulunduğu bildirilen sevgililer, Celal Kenar'a ait zeytinliğe 48 VG 425 plakalı araçla geldikleri ve otomobile “8 yıldır bu şekilde yaşamaktan bıktık, ölümümüzden kimse sorumlu değildir” şeklinde not bıraktıktan sonra kendilerini asmışlardı. Sevgililerin asılı bulunduğu ağacın yanındaki aracın bagajında yapılan incelemede Hülya Koçak'ın bugün 4 yaşına giren ve doğum gününü kutlayan ikiz kızları A.K. ile İ.K.'ye aldığı hediye paketleri de bulundu.

  Cesetleri Bursa Adli Tıp Kurumu morgundan bu sabah alınan ve ailelerinin gazetecilerin cenaze töreninde fotoğraf ve görüntü çekilmesine izin vermediği sevgililerden Celal Kenar, Gemlik'in Umurbey Mahallesi'ndeki mezarlıkta, Hülya Koçak'ın ise ilçeye bağlı Muratoba Köyü mezarlığında toprağa verildi. Gemlik Cumhuriyet Savcılığı Celal Kenar ve Hülya Koçak’ın intiharıyla ilgili başlattığı soruşturmayı sürdürüyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı