« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaman: F.Bahçe'nin üreterek attığı 3 gol yoktu

Altay Teknik Direktörü Fuat Yaman, Fenerbahçe'ye 3-0 yenildikleri maçın sonucu ile karşılaşmadaki genel gidişat arasında büyük bir çelişki olduğunu ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Yaman, Fenerbahçe'ye karşı takımının iyi mücadele ortaya koyduğunu, sarı-lacivertli ekibin, gollerini üreterek atmadığını savundu.

Yaman, şunları kaydetti: “Başarılı geçen bir ilk yarının ardından, güzel bir atmosferde, ciddi bir rakiple oynamanın, futbolcular için ödül olacağını düşündük. Bu anlayışta, özellikle yabancılarımızı tatile erken gönderdik. Kalecimizi ve problemleri olan oyuncularımızı oynatmadık. Genç oyuncularımızı, atmosferi görsünler diye değerlendirdik. Sonuçla, genel gidişat arasında büyük çelişki olduğunu düşünüyorum. Özellikle ikinci yarıda hücuma çıkarken gereksiz iki top kaybıyla gol yedik. Fenerbahçe'nin üreterek attığı 3 gol yoktu. Bazı maçlarda kolaylıkla tolere edilecek pozisyonlar, Fenerbahçe gibi üst düzey takımla oynadığınızda golle sonuçlanamıyor genelde. Bunu cezalandıracak bir rakibimiz vardı. Maç, futbolcularımın gösterdiği görüntünün uzağında bir skorla sonuçlandı.”

Bu arada, maç için ısınırken sakatlanan ve kadrodan çıkarılan Altaylı futbolcu Mehmet Burak'ın, geçen maçtan kalan, göğsünde bir sakatlığı bulunduğunu, maç öncesinde ağrıları arttığı için kadrodan çıkarıldığı bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler