Gündem Haberleri

  Yamaha duvarları ‘konuşturuyor’

  Hürriyet İnternet
  07.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yamaha YSP-1000 Dijital Ses Projektörü, sıra dışı bir ses deneyimi vaat ediyor. Yamaha YSP-1000 Dijital Ses Projektörü birbirinden bağımsız yönlere ses taşıyan 42 hoparlörüyle yüzeyleri kullanarak sesi yansıtıyor ve dolaştırıyor. YSP-1000, tasarımı sayesinde kablo karmaşasına da son veriyor.

  Yamaha YSP-1000 Dijital Ses Projektörü, çevresel ses sistemlerinde teknolojinin nerede olduğunu açık bir şekilde gösteriyor. Ürün, birbirinden bağımsız yönlere ses taşıyan 42 hoparlörüyle yüzeyleri kullanarak sesi yansıtıyor ve dolaştırıyor. Projektörden çıkan doğru ve mekanın içinden yansıyan dolaylı sesin bu yolculuğu, sıra dışı bir çevresel ses deneyimi sağlıyor.

   

  Klasik çevresel ses sistemlerinde, büyük ekran plazma TV’nin bulunduğu mekanlardaki kablo kirliliğine ve hoparlörlere yer bulma sorununa son veren bu sistem, konfordan ödün vermeyenlere hitap ediyor. Duvar köşesi dahil her yere yerleştirilebilen Yamaha YSP-1000 Dijital Ses Projektörü, 5-7 hoparlörlü klasik çevresel ses sistemlerine alternatif olan ilk teknolojilerden birisi konumunda bulunuyor.

   

  Kablo kirliliğine ortadan kaldıran çok kanallı hoparlör merkeziyle Yamaha YSP-1000 Dijital Ses Projektörü, Türkiye’de Forum Audio tarafından sunuluyor. 1992 yılında kurulan Forum Audio, ev-mağaza-yat seslendirme, ev sineması, görüntü ve ses sistemleri, Stereo-HI-FI alanında faaliyet gösteren, sektörün öncü firmalarından biri. Yamaha dışında Danimarka’nın ünlü hoparlör markası Jamo, İngiliz NAD Müzik sistemleri, OmniMount plazma askı aparatları ve mobilyalarını piyasaya sunan firma, geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor.

   

  http://www.forumaudio.com/

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı