YALOVA HABERLERİ

Yalova’da Seçim Torbalarının Dağıtımı Tamamlandı

IHA
28.10.2015 - 13:55Son Güncelleme :

YALOVA'DA SEÇİM TORBALARININ DAĞITIM İŞLEMİ TAMAMLANDI.

IHA

Pazar günü yapılacak milletvekili erken seçimlerine 3 gün kala Yalova’da seçim torbaları dağıtımı tamamlandı.
Yalova’da seçim torbalarının dağıtımı sona erdi. Adliyede Seçim Müdürlüğü’nde gerçekleşen dağıtım işleminde 260 adet torba merkez ilçede görev yapacak sandık sorumlularına, 74 adet torba Çiftlikköy, 64 adet torba Çınarcık, 56 adet torba Altınova, 22 adet torba Armutlu ve 12 adet torba ise Termal ilçesinde görev yapacak sandık görevlilerine imza karşılığı teslim edildi.
Dağıtım işleminin tamamlandığını söyleyen İl Seçim Müdürü Ali Karadağ, "Seçime 3 gün kala sandık başkanlarına, içinde oy pusulası, zarf ve mühürlerin olduğu seçim torbaları dağıttık. Sandık başkanları teslim aldıkları torbaları açarak kendilerine verilen evrakları tek tek kontrol etti. Torbaları evlerinin en güvenli noktasında muhafaza edecek ve seçim günü kendileriyle birlikte görev yapacakları noktaya bu torbaları getirerek açacak. Bugün itibarı ile hazırlıklarımız tamam. Artık seçim gününü beklemeye başladık" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yalova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yalova ilinden Yalova’da Seçim Torbalarının Dağıtımı Tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yalova’da Seçim Torbalarının Dağıtımı Tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı