Gündem Haberleri

  Yalın'ı mahkemeye verecekler

  Hakan KABAHASANOĞLU/GİRESUN, (DHA)
  24.05.2011 - 14:27 | Son Güncelleme:

  GİRESUN Belediye Başkanı CHP’li Kerim Aksu, söz verdiği halde Giresun Aksu Festivali’nde konser vermeyen şarkıcı Yalın’ı mahkemeye vereceklerini söyledi.

  Başkan Aksu, önceki gün sona eren 34’üncü Uluslararası Giresun Aksu Festivali’nde kapanış konseri vermesi için anlaştıkları şarkıcı Yalın’ın sözleşmeye aykırı hareket ederek Giresun’a gelmediğini söyledi. Başkan Kerim Aksu, "Son yılların en güzel festivallerinden birini gerçekleştirdik. Her şeyiyle mükemmeldi. Yalın hariç. Yalın, geçtiğimiz sene gerçekleştirdiğimiz festivalde sahneye çıkacaktı. Ancak aşırı yağmur nedeniyle konseri iptal ettik ve Yalın ile bu sene konser vermesi yönünde sözleşme imzaladık. Bütün hazırlıklarımızı yaptık. Fakat bizden son anda LED ekran istedi. Bunun ertesi güne yetişmesi imkansızdı. Biz de bunu yapamayacağımızı söyleyince konser veremeyeceğini söyledi. Devamında da Yalın konserini ikinci kez iptal ettik" dedi.

  Giresun’a her zaman sanatçıların geldiğini ve mennun ayrıldığını kaydeden Başkan Kerim Aksu, "İlk kez böyle bir olayla karşılaşıyoruz. Kendisi hakkında hukuki işlem başlatacağız ve dava açacağız" diye konuştu.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı