Gündem Haberleri

  Yalın Zirve Bursa’lı işadamlarını biraraya getirdi

  Hürriyet Haber
  10.10.2003 - 17:47 | Son Güncelleme:

  İnternet tanıtım sponsorluğunu yenibir.com’un üstlendiği Bursa’da gerçekleştirilen Yalın Zirve’ye iki gün boyunca 2400 kişi katıldı.
  Yalın Zirve 2003, 3-4 Ekim tarihlerinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Merkezi'nde düzenlendi.

  Zirvenin internet sponsoru yenibir.com Bursa ve bölgesinde faaliyet gösteren zirve katılımcılarıyla birlikteydi.

  Zirve'de, Türkiye'nin her yerinden şirket sahibi ve üst düzey  yöneticiler başta olmak üzere; Yalın Sistem'e ilgi duyan profesyoneller bir araya geldi.

  Yalın Zirve’ye katkılarından ötürü Hizmet Sponsorluğu dalında, Güv Tem, Ren Tıp, Seda Yemek Üretim ve Dağıtım, Sistem Yayıncılık, Tüyap Bursa Fuarcılık, Y.M.Yapı merkezi, NE BTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Hazır; Organizasyon Sponsorluğu’nda, Eti Gıda, Mercedes-Benz, Orhan Holding, Medya Tanıtım Sponsorluğu’nda, Bursa Haber, CNBC-e, Ekohaber, Ekometre, Medya S, OlayMedya, İnternet Tanıtım Sponsorluğu’nda ise, Dream&Act, yenibir.com teşekkür plaketi verildi.

  Yalın Zirve 2003 Türkiye'de ilk kez 1998 yılında olmak üzere, benzerleri 1996'dan bu yana başta ABD'de ve dünyanın farklı bölgelerinde düzenleniyor. Bu konferansların herbiri hedef aldıkları bölgede önce farkındalık yaratan, ardından Yalın Yolculuğa çıkan şirketlere yol gösteren bir uzantı olarak görülüyor.

  Bilgi için: www.yalinzirve.com   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı