Ege Haberleri

EGE

  Yalın Bodrum'u coşturdu

  Sezer ŞAHİNDAŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)
  13 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 12 Ağustos 2012 - 16:48

  Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl ilk kez düzenlenen Palmarina Yazz Konserleri’nde sahneye çıkan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın, dinleyicilerine güzel bir konser verdi.

  Yeni albümündeki parçaları ilk kez canlı performansla Bodrum’da seslendirdiğini belirten Yalın’ı, yakın arkadaşlarından gazeteci-yazar Ayşe Özyılmazel de yalnız bırakmadı. Özyılmazel, Yalın’ın şarkılarını ayakta dans ederek dinledi. Bir süre önce reklamcı Ali Taran’dan ayrılan Özyılmazel’in keyfinin yerinde olduğu görüldü.

  Yalın Bodrumu coşturdu


  Pal Fm’in medya sponsorluğunda, Bodrum Palmarina’da BKM organizasyonuyla gerçekleşen Palmarina Yazz Yıldızları'nda sahne alan Yalın'ı 1500 kişi dinlemeye geldi. Yalın, eski albümündeki parçalarının yanı sıra bu yaz ayında çıkardığı, “Sen En Güzelsin” adlı albümündeki parçalara yer verdi. Sahne performansı oldukça beğenilen Yalın, sevenlerinden de büyük alkış aldı. Bodrum’un sıcaklığından dert yanan Yalın “Bu sıcak Bodrum akşamında birlikteyiz. Aslında üç saat önce burada çok güzel bir esinti vardı. Şuan maalesef kalmadı. O zaman beraber terleyeceğiz, yapacak bir şey yok. Herkes elinden geldiğince kızarmış gördüğüm kadarıyla. Ben hala en beyazınız olabilirim” dedi. Yalın, yaklaşık iki saat sahne kaldı.

  Yalın Bodrumu coşturdu

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı