« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Yalçın’ın küfür ettiğini Volkan’a ben söyledim”

Volkan için açılan davada tanıklık yapan Semih, “Ona Yalçın’ın kendisine küfür ettiğini anlattım ama otoparkta olanları görmedim” dedi.

Aziz ÖZEN/İSTANBUL
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE kalecisi Volkan Demirel’in, Fenerbahçe ile Kasımpaşa arasında 24 Şubat 2013’te oynanan maçtan sonra, Kasımpaşaspor’lu futbolcu Yalçın Ayhan’a hakarette bulunup tehdit ettiği gerekçesiyle, 4 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada tanık olarak dinlenen futbolcu Semih Şentürk ifade verdi. Tecrübeli futbolcu şunları söyledi: “Maç sonunda Yalçın’ın Volkan ve Emre’ye küfür ettiğini duydum.
Soyunma odasında Volkan’a, Yalçın’ın kendisine küfür ettiğini söyledim.”

‘SAHADA KALIR’

Semih, Yalçın’ın koridorda Volkan’a küfür ettiğini duyduğunu belirterek, “Ben ona, ‘sahada olan sahada kalır’ dedim. O da bana, ‘onlar saha içinde bize çok küfür etti” dedi. Otoparkta olanları ise görmedim” dedi.

‘Seni evinden aldıracağım’

BİR önceki duruşmada ifade veren Yalçın, “Maç sonunda yolumu kesti, koluma girerek kenara çekti ve sinkaflı bir kelime kullandı. Beni evimden aldıracağını söyledi. Araya girenler oldu. Ayrıldık. Otobüse yaklaşırken tekrar yanıma geldi ve yine hakaret ve tehditlere devam etti” diye ifade vermişti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz