Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yalanlama mı, karalama mı?

Milliyet gazetesi “Kocaman sürpriz” başlıklı haberini sert bir dille yalanlayan Fenerbahçe Kulübü’ne yine aynı sertlikle yanıt verdi ve “Fenerbahçe Kulübü haber yalanlamıyor, yalanlama adı altında karalamada bulunuyor” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Huzursuzluk yaratılıyor

Gazetenin önceki günkü sayfasında yer alan ve Aykut Kocaman’ın sezon sonunda Sportif Direktörlük görevine dönmek istediği haberi üzerine Fenerbahçe resmi sitesinden Milliyet’in el değiştirmesine vurguda bulunarak, “Bu tür haberler huzursuzluk yaratmak amacıyla yapılıyor. Taraftarlarımızı dikkatli olmaya davet ediyoruz” açıklaması yaptı.

Senaryo üretiyorlar

Milliyet de bunun üzerine, “Yapılan yalanlama, aslında karalamaktan başka bir amaç gütmemektedir. 61 yıllık Milliyet gazetesi Spor Servisi’ni hiç tanımadıkları belli olan birkaç yöneticinin kaleme aldığı bu yalanlama, gazeteci-patronaj ilişkisinden habersiz olduklarını göstermektedir. Milliyet için yanlış sadece yanlıştır. Bunun altında menfaat aramak Milliyet’i tanımayanların ürettiği senaryodan öteye gitmeyecektir” açıklamasında bulundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz