Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yakında halkımızı rahatlatacağız

  A.A.
  13 Ekim 2007 - 00:12Son Güncelleme : 13 Ekim 2007 - 08:13

  İkinci Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, “Önümüzdeki günlerde inanıyorum ki sizlerin de içini rahatlatacak halkımızın da içini rahatlatacak gelişmeler olacaktır” dedi.

  İkinci Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, Şırnak'ta Şehit düşen Astsubay Ahmet Sarıoğlu'nun ailesini ziyaret etti. Aileyle Akpınar Mahallesi'ndeki evde bir süre görüşen Iğsız, çıkışta gazetecilere şehit ailesine bayram ziyaretinde bulunduklarını ifade etti.
  Basın mensuplarının tezkere ve Şırnak'ta devam eden terör olaylarını sorması üzerine Iğsız, “Şimdi bakın bizi izlemeye devam edin önümüzdeki günlerde göreceksiniz” diye konuştu.

  Malatya Valiliğinin resmi bayramlaşma törenine de katılan Orgeneral Iğsız, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:
  “Gerçekten buruk bir bayram içerisindeyiz. Kayıplarımız bizleri fevkalade üzmüştür. Ama eğer soruyorsanız, 'Tutumunuzda bir değişiklik var mı?' diye, bizler şu an daha da kararlıyız. Benim size şu anda söyleyeceğim tek şey bizi dikkatle izlemeye devam edin. Ama yaptıklarımızın hepsini izleyerek dikkat edin. Sadece olumsuzlukları değil. Önümüzdeki günlerde inanıyorum ki sizlerin de içini rahatlatacak halkımızın da içini rahatlatacak gelişmeler olacaktır.”
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı