Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yakın akrabalarla iletişim trafiği hareketleniyor

Hareketli bir gün. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla iletişim trafiği hareketlenirken, öğleden sonra aniden ortaya çıkan durumlar huzursuzluk uyandırabilir.

Fakat hem gerçekçi bir tavır içinde bulunmak, hem de olayların ciddiye alınması, duyguların denetlenmesine yardımcı olacak. Bugün endişelerden uzaklaşmaya bakın...

MEKTUPLAR

Kardeşinizle ilgili daha önce ortaya çıkan sağlık sorunu daha sonra tekrarlamış ve şimdi tekrar ortaya çıkabilir. Onun için üzüldüğünüzü belirtiyorsunuz ancak sert bir tavır içinde bulunuyorsunuz. Aslında onun sevgiye ihtiyacı var. Elbette seviyorsunuz. Zaten üzüntünüzün ve sert tavrınızın ardında bu var. Fakat onun görünür bir sevgiye ihtiyacı var. Ona ne kadar çok sevdiğinizi gösterin. Özellikle şu sıralarda sevilmediğini düşünüyor. Ayrıca mekan değiştirmek iyi geleceği gibi psikolojik yardım almanız gerekiyor. Doğum anında Merkür’ün konumu son derece zeki biri olduğuna işaret ediyor. Zaten sağlık sorunları, çok zeki ve hassas biri olduğu için ortaya çıkıyor. Onunla sohbet edin ve anlamaya çalışın. Eleştirerek ve kızarak yaklaşmayın. O zaman daha fazla içine kapanacak. Özellikle bir hekime danışın. O size yol gösterecektir ve onun tavsiyelerine uyarsanız, sağlık sorunlarını çözmesine yardımcı olmuş olursunuz. Haziran dönemi zor geçebilir. Bu dönemi rahat atlatması için doğanın içinde (Bir kır evi olabilir) bulunmak onu rahatlatacak.

RUMUZ: Yıldız

Yükselen burcunuz Akrep. İçsel çatışmaların olması, kendinizi göstermek istediğiniz halde görünür olmanın pek de güvenli olmayacağı duygusu içinde bulunmanızdan kaynaklanıyor. Hem kendinizi göstermeyi çok istiyorsunuz, hem de yükselen burcunuzun tabiatına uygun davranıp göstermemeye çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda içinizden yükselen duygu ile ortaya koyduklarınız çok başka olur ve içsel çatışmalar ortaya çıkar. Bu sene kendinizi çok fazla ciddiye alacak ve önemsediğiniz işleri yapabilmek için gayret göstereceksiniz. Doğum haritanızdaki Satürn’ün etkisi evlenmekten korkan biri olduğunuzu gösteriyor. Ancak bu sene evlenmek için güçlü arzular duyacaksınız. Tarzınızı ve bazı alışkanlıklarınızı değiştireceğinize işaret eden gökyüzünün konumu bu değişikliğinizi evlenerek gerçekleştirebileceğinizi gösteriyor.

RUMUZ: Sevgi

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkinin aniden değişmesinin nedeni, onun beklentilerinin değişmesi. Onun yükselen burcu İkizler. Sizin yükselen burcunuz ise Yengeç. Onun Venüs’ü Yengeç burcunda duruyor. İlişkiler astrolojisi açısından yaptığım incelemeye göre aranızdaki uyumluluk çok yüksek. Birbirinize aşık olmuş olmanız gerek. Fakat geçiş yapan Uranüs onun özgürlük potansiyelini tetiklemiş ve isteklerinin değişmesine neden olmuş. Aslında Uranüs aynı zamanda sizi de etkiliyor ve yaşadığınız bu ilişki aracılığı ile kendinizi keşfedeceğinizi işaret ediyor. Ancak bu tecrübenin sizi fazlasıyla zorlayacağı ve ilişkiler konusunda bütün düşüncelerinizi değiştireceğini söyleyebilirim. Fakat sizin açınızdan şanslı bir yıl. Şayet kendinizle ilgili değişimi gerçekleştirmeyi başarabilirseniz, fırsatları görebileceksiniz.

RUMUZ: Ankara’dan Esin
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI