Ege Haberleri

  Yağmur dindi bahar şenlikleri başladı

  Hürriyet Haber
  06.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MEV Koleji Özel Ankara Okulları öğrenci ve velileri Bahar Şenliği’nde biraraya geldiler. Güneşli bir günde okulun bahçesinde yapılan şenlik öğlen saatlerinde başladı ve akşam geç saatlere kadar devam etti.

  Sabah saatlerinde 1.sınıfların okuma bayramını da konferans salonunda kutlayan öğrenciler daha sonra okulun yeşil bahçesinde başlayan konserle eğlenmeye devam ettiler. Çok sayıda standta alışveriş yapan veliler de öğrenciler kadar mutluydu. Gün boyu değişik grupların verdikleri konser, halkoyunları gösterileri, tahta bacaklı adam, yüz boyama, oyun havuzu, kum boyama ve palyaçolar öğrencileri eğlendirdi.

  Çikolata ile çekiliş

  Gün sonunda öğretmenler de bu coşkuya katılarak hep birlikte halay çekti. Ayrıca çikolata satışı sonunda verilen numaralarla çekiliş yapılarak hediyeler dağıtıldı. Bu yıl 30.yılını kutlayan Milli Eğitim Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özçukurlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Galip Karagözoğlu da ziyaretçiler arasındaydı.
  Milli Eğitim Vakfı Koleji Özel Ankara Okulları Müdürü Gülşen Altunbay, şenliğin geniş katılımla gerçekleşmesinin sevindirici olduğunu söyleyerek “Günlerdir çalışıyoruz, bu güzel hava da bize yardımcı oldu. Öğrencilerimiz kadar velilerimizin de eğlendiğini görmek çok güzel. Bütün Ankara’lıları davet etmiştik onlar da geldiler” dedi.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı