AYDIN HABERLERİ

Yağışlar En Çok İtfaiyecileri Sevindirdi

IHA
31.10.2015 - 08:56Son Güncelleme :

SONBAHAR YAĞIŞLARI GERÇEKLEŞİNCE İTFAİYE EKİPLERİ BU YIL İLK DEFA İHBARSIZ BİR SAAT GEÇİRİP BİRLİKTE KAHVALTI YAPTILAR

IHA

Yaz döneminde ortalama 14 dakikada bir yangın ihbarına giden Aydın Büyükşehir İtfaiyesi yağışların gerçekleşip yangın sezonunun ermesi ile derin bir nefes aldı. Aylar sonra ekipler ihbarsız ve yangınsız bir gün yaşayarak hep birlikte kahvaltı yapmanın keyfini yaşadı.
Gerek ilkimi gerekse arazi yapısı nedeniyle yangın açısından ülkenin en kritik illeri arasında yer alan Aydın’da itfaiye ekipleri sezon boyunca yangından yangına koştu. Baca yangınından arazi yangınına, araç yangınından arsa yangınına kadar günlük ortalama 100’ün üzerinde yangına müdahale eden Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Ekipleri, son bahar yağışlarının gerçekleşip özellikle arazi ve arsa yangınlarının sora ermesi ile bir nebze olsun rahatladı. Arazi yangınları bakımından yoğun bir sezonu geride bırakan itfaiye ekipleri, bu yıl ilk defa ihbarsız bir saat geçirip birlikte sabah kahvaltısı yaptılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Yağışlar En Çok İtfaiyecileri Sevindirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 08 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yağışlar En Çok İtfaiyecileri Sevindirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı