KIRKLARELİ HABERLERİ

Yabancı ülke çocukları gözyaşları içinde veda etti

DHA
25.04.2017 - 11:15Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz İlçesi’nde belediye tarafından düzenlenen 26’ncı uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılan yabancı ülke çocukları, arkadaşlarına gözyaşlarıyla veda ederek ayrıldı.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği sona erdi. Etkinliklere katılmak için Moldova, Bosna-Hersek, Bulgaristan ve Romanya’dan gelerek 5 gündür Lüleburgazlı çocukların evlerinde kalan çocuklar bugün arkadaşlarına veda ederek ilçeden ayrıldı. Vedalaşma sırasında yabancı ülkelerden gelen çocuklar gözyaşlarını tutamadı. Türk arkadaşlarına sarılarak ağlayan çocuklar Türkiye’de çok güzel günler geçirdiklerini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Yabancı ülke çocukları gözyaşları içinde veda etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yabancı ülke çocukları gözyaşları içinde veda etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı