« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yabancı teknik adamlarla yoğun mesai

Fenerbahçe’de teknik direktör için görüşmeler sürerken kulübün Lucescu’nun yanı sıra gizlediği bir yabancı teknik adam daha olduğu öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu ismin Heynckes olduğu iddia edilirken, sarı lacivertlilerin Mustafa Denizli ve Ersun Yanal ile de temasları sürüyor. Ersun Yanal, Bodrum’da tatilde sarı lacivertli kulüpten haber beklerken, Mustafa Denizli ise sarı lacivertli kulübe sunduğu şartların kabul edilmesini bekliyor. Sarı lacivertliler de teknik direktör transferi ile bizzat başkan Aziz Yıldırım ilgileniyor.

ACELE ETMİYORLAR

Yönetİm, yanlış karar vermemek için deyim yerindeyse önce eleyip sık dokuyor. Kulübün tüm istekleri ve beklentileri adaylara tek tek anlatılıyor. Hoca adaylarına nasıl bir sistemle oynayacağı bile yöneticiler tarafından soruluyor. Anlaşılacak teknik direktörle ileride sorun yaşamak istemeyen sarı lacivertliler bu nedenle işi şansa bırakmıyor. Önceliği kariyerli bir yabancı teknik adama veren sarı lacivertliler anlaşma ortamı bulamazlarsa Ersun Yanal ve Mustafa Denizli arasında bir tercih yapacaklar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler