Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Ya taraftarla ya da...

F.BAHÇE iyi başladı maça..

Kuyt, Sow, Alex ve Selçuk’la 4 net fırsat yakaladı..

Ardından Sivasspor’un baskılı olduğu anlar ve pozisyonları vardı..

İkinci yarı hamleler ve Fenerbahçe’nin biraz daha üstün futbolunu izledik.. Mehmet Topal’ın direğe, Erman’ın Mert’e takıldığı dakika maçın en keyifli bölümüydü..

Ve maç başladığı gibi bitti..

Alex devrimi olmaz

Biliyorum Fenerbahçe sabırsız bir camiadır.. Biliyorum Fenerbahçe kendi sorunlarını çok kolay çözemez.. Biliyorum hala Aykut Kocaman’ı istemeyen bir grup var
Türkiye’de..Ama bir şeyi daha iyi biliyorum..Alex’le ilgili bir devrim formsuz futbolcularla olmaz.. Hele hele Selçuk gibi morali bozulduğu an oyundan düşen, depar gücü zayıf oyuncularla hiç olmaz.. Mehmet Topal gibi önemli bir merkez oyuncusunu kanada atmakla olmaz..

Liverpool ya da geçmiş

Fenerbahçe çok kritik bir virajı atlattı. Sivas hem önemli bir takım hem de zor deplasman.. Bunu ilerleyen haftalarda göreceğiz..

Eneramo, Atıf ve Erman çok can yakar.. Fenerbahçe kazanabileceği bir maçı berabere bitirdi.. İyi oynadığı bölümlerde golü bulamayan her takım gibi.. Bundan sonra taraftarın sabrı çok önemli..

Ya Liverpool taraftarı gibi olacaklar ya da geçmişteki Fenerbahçe taraftarı gibi..

 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI