« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ya Galatasaray'a ya Beşiktaş'a

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Aurelio ile Tahkim Kurulu arasındaki ihtilafta Uyuzmazlık Çözüm Kurulu’nun kararını bozarak, Brezilyalı futbolcu lehinde karar vermesinin ardından başarılı futbolcunun Türkiye’ye dönmesi gündeme geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'un haberine göre: Türk statüsünde oynayan Aurelio’nun dana önce Galatasaray ve Beşiktaş’ın gündemine gelmişti.

Marco Aurelio’nun son gelişmeyle tekrar Beşiktaş’ın gündemine geldiği iddia edildi.

Beşiktaş yönetimi bu konuyu doğrulamadı, fakat Aurelio’nun menajeri Bayram Tutumlu, tıpkı Galatasaray’ın teklifinde olduğu gibi “yorum yapmayacağım” diyerek, iddiayı red etmediğini ortaya koydu. Ayrıca Tutumlu, bu gelişmenin ardından Bodrum’daki tatilini yarıda keserek İspanya’ya dönme kararı aldı.

Yıldırım Demirören’in İspanya’da bulunması hem oğlu Erdoğan Demirören’in özel işleri hem de İbrahim Kaş’ın takıma dönme talebiyle ilişkili olsa da tahkimin kararından sonra Aurelio’yla da ilgili bir gelişme yaşanacağı yönünde yorumlandı.

Mustafa Denizli’nin Türk pasaportu taşıyan bir futbolcuyla anlaşacağız açıklamasının ardından Yıldıray Baştürk gündeme gelmiş, fakat menajer ve kulübün aşırı talepleri nedeniyle transfer askıya alınmıştı.

Bu süreçte ise Real Betis, Aurelio’yu satış listesine koyduğunu açıkladı, siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ise Mustafa Denizli’ye ses getirecek bir transfer sözü verdi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler