Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Xbox One X Türkiye'ye geliyor! Tarih ise...

  Hürriyet Haber
  15.06.2017 - 07:40 | Son Güncelleme: 15.06.2017 - 07:40

  Sonunda beklenen Xbox One X açıklaması geldi! Xbox Türkiye yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Xbox One X'in ülkemizde ne zaman çıkacağı belli oldu!

  Xbox One X hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu yıl oyunculara dünyanın en güçlü oyun konsolu ile çıkacak olan Xbox oldukça iddialı geliyor.

  Xbox One X'in ne zaman çıkacağı resmi olarak belli oldu. Oyuncuların dört gözle beklediği ve özellikleri ile büyüleyen yeni Xbox One X hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Pazartesi günü resmi olarak açıklanmıştı!

  Tanıtımın ardından ülkemiz için çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmayan Xbox Türkiye yetkilileri, sonun beklenen açıklamayı yaptı. Yapılan açıklamaya göre yeni Xbox One X, 7 Kasım 2017'de tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulacak.

  Xbox One'dan yüzde 30 daha iyi performans gösteren yeni oyun konsol gümbür gümbür geliyor. shiftdelete'in haberine göre rakiplerine şimdiden korku salan yeni Xbox, bakalım söz edilen kadar başarılı olacak mı? Büyük merak konusu.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı