Teknoloji Haberleri

  Windows 10 için yepyeni bir özellik daha yolda!

  Hürriyet Haber
  01.12.2017 - 10:54 | Son Güncelleme:

  Microsoft, Windows 10 için gelecek olan yeni güncellemenin Sets adlı yeni bir özellikle geleceğini duyurdu. Microsoft kullanıcıları yeni güncellemeyle gelecek olan Sets özelliğiyle, aynı web tarayıcılarında farklı sekmeler açtığınız gibi uygulamaları çeşitli sekmelere gruplama yapabilecek.

  Microsoft, Windows 10 için yayınlanacak yeni güncellemede Sets adlı bir özelliğin de olacağını duyurdu. Sets özelliği ilk başta Evrensel Windows Uygulamaları (UWP)ile uyumlu çalışacak.

  Yeni gelecek özellik ile Microsoft, kullanıcılarına Windows 10 içinde açmış olduğu pencereler içinde kaybolmamalarını yani uygulamaları karıştırmamalarını ve diğer uygulamaların hareketlerinde üstünlük sağlamlarını sunuyor.  Kullanıcılar, yeni gelecek olan özellik ile hem çalışmakta oldukları projeyi hem de o proje dışında farklı projeyi de düzenleyebilecek.

  Windows 10 için yepyeni bir özellik daha yolda
   

  Birkaç hafta içerisinde Windows Insider kullanıcılarına sunulacak olan Sets özelliğinin isminin de değişebileceği Microsoft yetkilileri tarafından söylendi. Son olarak, Mart ayında getirilecek olan özellik güncellemesi ile tüm kullanıcıların yeni özellikten yararlanması bekleniyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı