Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Whese isimli uygulamayla her anınızı paylaşın!

  Hürriyet Haber
  20.08.2014 - 10:54 | Son Güncelleme:

  Hepimizin bildiği gibi Facebook ve son zamanların en popüler fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram onun dışında ise görsel olarak mesajlaşmaya imkan tanıyan Snapchat gündelik hayatımızın büyük bir bölümünü mobil cihazlarımızda geçirmemize sebep oluyor. Facebook ile paylaşılan fotoğraflara baktığımızda insanların daha çok özel anlarını görsel olarak paylaştıklarını ve Instagram sayesinde fotoğraf paylaşımlarını artırarak daha sık neler yaptıklarını keşfedebiliyoruz . Peki ya gerçekten arkadaşlarınızın şu anda ne yaptığını en sıradan halleriyle nasıl görebilirsiniz?

  İşte burada devreye Whese giriyor. Yemek yerken, işyerinde çalışırken, trafikteyken ve bunun gibi birçok sıradan halinizi gündelik hayatınızın her anında Whese ile istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. Ne kadar Whese atarsanız atın, arkadaşlarınız ve takipçileriniz anasayfalarında sizin sadece paylaştığınız son Whese’i görebilirler. Böylelikle takipçilerinizin anasayfalarını her anınıza ait yapacağınız paylaşımlarla doldurmazsınız.

  Peki ya Snapchat’ten ne farkı var? Takip ettiğiniz kişilerin veya arkadaşlarınızın profillerine girerek onların önceki attıkları Whese’leri görüntüleyebilirsiniz. İletiler üzerinden chat yapma imkanı sağlarsınız.

  Whese arkadaşlarınızın gönderdiği iletileri uygulama açık ise anlık olarak ana ekranınızda beliren sayı baloncuğu ile görmenizi ve onlarla iletişimde kalmanızı sağlar. Bu da Whese’in sadece bir görsel paylaşım uygulaması olmasından daha çok haberleşme aracı olarak kullanılmasına imkan tanıyor.

  Video ekleyebilme ve 40’ın üzerinde filtre seçeneği gibi birçok yeni özellik çok yakında güncelleme olarak gelecek.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı