Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Whatsapp'ta görüntülü görüşme yaptıran uygulama: Booyah

  Hürriyet Haber
  02 Mart 2016 - 13:25Son Güncelleme : 02 Mart 2016 - 15:41

  Geliştirilen yeni bir uygulama, WhatsApp üzerinden görüntülü olarak konuşma yapabilmenizi sağlıyor.

  Whatsapp'ta henüz görüntülü görüşme özelliği aktif değil. Fakat bu zamana kadar gelen güncellemeler, Messenger’da olan hemen hemen tüm özelliklerin yavaş yavaş WhatsApp’a da getirildiğini gösteriyor. İçlerindeki en büyük eksikliklerden olan görüntülü konuşma özelliğini, artık indireceğiniz farklı bir uygulama sayesinde kullanabileceksiniz.

  Windows Phone’un WhatsApp’ı güncellendiWindows Phone’un WhatsApp’ı güncellendi

  Booyah ismindeki bu uygulama, basit bir şekilde Whatsapp listenizdeki kişilerle karşılıklı olarak görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlıyor. 

  Whatsappta şiir paylaşana cezaWhatsapp'ta şiir paylaşana ceza

  Booyah Nasıl Çalışıyor?

  Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza ‘Start Now’ yazılı bir buton çıkacak, ilk olarak ona tıklayın. İlk olarak üst kısımda yer alan Add Friends to This Chart, daha sonra Share With sekmesinde açılan WhatsApp butonlarına dokunun. Görüşmek istediğiniz arkadaşınızı seçtikten sonra ona link göndereceksiniz. Bu link, görüntülü konuşmanın yapılabilmesi için gerekli olan önemli bir detay. Eğer uygulama karşı tarafta yüklü değilse arkadaşınız bu link üzerinden direkt olarak uygulamanın indirme bağlantısına yönlendirilecek.

  HD kalitesiyle görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlayan Booyah hem iOS hem de Android platformunda kullanılabiliyor. (Webtekno)

  Etiketler: whatsapp , booyah , uygulama
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı