Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Wesley Sneijder'i hiç böyle görmediniz!

EURO 2016 elemelerinde büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak finallere gidemeyen Hollanda'nın kaptanı Wesley Sneijder, yaşadığı üzüntüyü anlatırken gözleri doldu, ağlamamak için kendini zor tuttu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray ve Hollanda Milli Takımı'nın başarılı futbolcusu Wesley Sneijder, 3-2 kaybettikleri Çek Cumhuriyeti maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Wesley Sneijderi hiç böyle görmediniz
Yaptıkları büyük hatalarla EURO 2016'ya gitmeyi haketmediklerini ve bunun 'olması gereken sonuç' olduğunu belirten Sneijder, "Boşlukta gibiyim. Hem fiziksel, hem mental olarak... Kazanmanız gereken bir maç var ve siz ellerinizden kayıp gitmesine izin veriyorsunuz. Çekler az fırsat buldu ama çok disiplinliydiler. Aptalca hatalar yaptık. Zaten sonra 3-0 oldu ve her şey bitti." açıklamasını yaptı.

Wesley Sneijderi hiç böyle görmediniz MİLLİ FACİADAN DÖNÜLMÜŞ!

'BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM'
Sorulan soru üzerine bu turnuvanın ardından Milli Takım'a seçilip seçilmeyeceğine hocasının karar vereceğini belirten 31 yaşındaki yıldız, "Bırakma yaşından kastınız nedir? Ben kendimi iyi hissediyorum. Milli Takımı bırakmayı düşünmüyorum. Teknik direktör beni seçerse aynı şevkle buraya gelirim." dedi. (Milliyet)

Wesley Sneijderi hiç böyle görmediniz TARİHİ ZAFERE ADAM BAŞI 500 BİN EURO PRİM


Bunları da Beğenebilirsiniz