« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Werder Mesut'un anlaşmasını uzatacak

Alman 1. Futbol Ligi'nde (Bundesliga) mücadele eden Werder Bremen'in, Türk kökenli oyuncu Mesut Özil'in anlaşmasını şimdiden uzatmak istediği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bild gazetesinin internet sitesindeki haberde, Werder Bremen menajeri Klaus Allofs, Mesut Özil'in 2011 yılına kadar olan anlaşmasını şimdiden uzatmak istediği, ancak Mesut'un menajeri Rıza Fazeli'nin buna yanaşmadığı belirtildi.

Allofs'un, görüşmelerin olumsuz sonuçlanması sonrasında, “Kısa zamanda anlaşmayı uzatma durumu gözükmüyor. Bunu kabulleniyoruz, ancak bundan mutlu değiliz” diye açıklamada yaptığı ifade edildi.

Taraftarların Mesut'u çok sevdiklerini vurgulayan Allofs'un, “Endişem, bu konunun Diego'nun geleceği gibi sonu gelmeyen bir konuya dönüşmesi” diye görüş bildirdiği kaydedildi.

Mesut'un, Manchester City gibi takımların takibinde olduğu ve bu nedenle imza atmaktan şimdilik kaçındığı yorumu yapıldı.

Allofs'un, transfer konusunun Mesut'un kafasını karıştırmasından ve performansını düşürmesinden endişe duyduğu, ancak Mesut'un daha uzun bir süre Werder Bremen formasını giyeceğine inandığı belirtildi.

Haberde ayrıca, Werder Bremenli golcü futbolcu Naldo'nun da “Mesut bizim en iyi futbolcumuz” dediği ifade edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler