« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Wenger bu kez gözünü İlkay’a dikti

Mesut’u transfer eden Arsenal’in teknik direktörü Arsene Wenger, Dortmund’un yıldızı İlkay Gündoğan’ı yakın takibe aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRANSFER döneminin sonlarına doğru 45 milyon karşılığında Real Madrid’den Mesut Özil’i renklerine katan Arsenal’in yeni hedefi de yine Türk asıllı bir Alman futbolcu: İlkay Gündoğan. Topçuların, transfer yapmamakla eleştirilen menajeri Arsene Wenger, Lukas Podolski, Per Mertesacer, Serge Gnarby, Gedion Zelalem ve Mesut Özil’den sonra bir başka Alman’ı daha kadrosuna katmak istiyor.
Takımında bulunan Alman oyuncuların sayısını arttırarak, zamanında Fransız futbolcularla yakaladığı çıkışı yeniden bulmak isteyen Fransız teknik adam, İlkay’la birlikte Lasr Bender için de çalışmalarını sürdürüyor.

SUAREZ İLGİSİ DE BİTMEDİ

FRANSIZ çalıştırıcı Arsene Wenger’in Alman futbolculara yönelmesindeki en büyük etkenin Bundesliga 2’de son dönemde yaşanmaya başlanan çıkış olduğu iddia edildi. İngiliz basını, bu ‘Almanlaştırma’ çalışması içinde Arsene Wenger’in Liverpool’un yıldızı Luis Suarez’den de kesinlikle vazgeçmediğini iddia etti. Arsenal’in devre arasında bu oyuncular için yeniden ciddi biçimde nabız yoklayacağı ve çabalayacağı özellikle dile getirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz