« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Wake-Board Şampiyonası Hip-Notics'te başlıyor

Antalya’da bulunan Kablolu Su Kayağı Parkı Hip-notics, 2010’da düzenlenen WWA Wake Park Dünya Wakeboard Şampiyonası ardından, 2011’in ilk günlerinde, IWWF federasyonunun gerçekleştirdiği Warm Up The Winter isimli wakeboard yarışlarına ev sahipliği yapıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Almanya, Hollanda, İngiltere’den gelen profesyonel yarışmacılar, puan toplamak üzere 8 Ocak Cumartesi günü kıyasıya yarışacaklar. IWWF’den gelen 10 jürinin değerlendirmeleri sonucunda, sporcular 2011’de gerçekleşecek diğer yarışlarda ön sıralarda olabilmek için puan toplayacaklar.

Yarışlar toplam 5 kategoride düzenlenecek: Tüm Erkekler Wakeboard, Tüm Bayanlar Wakeboard, Küçük Yaş Grubu Erkekler Wakeboard, Küçük Yaş Grubu Bayanlar Wakeboard ve Tüm Sporcular Wakeskate.

Kazanan sporculara madalyalarının yanı sıra Hip-notics’in gelenekselleştirdiği sporcu çantaları da hediye edilecek.

ANTRENMANLAR BAŞLADI

Yarışmadan bir hafta önce Hip-notics’e gelen sporcular, tüm gün antrenmanlarını yapıp, Antalya’nın baharı aratmayan havasında dinlenme ve gezme imkanı da buluyorlar.

Organizasyon davetlileri için de keyifli bir ortam hazırlayan Hip-notics, tüm organizasyon süresince davetlilere müzik ziyafeti de sunacak. Yarışmaları izlemeye gelenler Hip-notics’te keyifli zaman geçirirken, çeşitli aktiviteler ile eğlenme olanağı da bulacaklar.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz