Gündem Haberleri

  Vurarak yakaladılar

  Taylan YILDIRIM/DHA
  28.04.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tartıştığı kız arkadaşı kendini yola atınca otomobilden inip onu bıçaklamaya başlayan saldırgan, bir polisi de yaralayınca ayaklarından vurularak etkisiz hale getirildi.

  İZMİR’de Abbas Arslan (51), dün sabah Antalya’dan gelen kız arkadaşı Gülcan Akgün’ü (26) otogarda karşıladı. İkili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkınca Arslan, Akgün’ü zorla otomobiline bindirip yola çıktı. Olayı gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu. "Dur" ikazına uymayarak kaçan Abbas Arslan, 5 kilometrelik kovalamacanın ardından park halindeki bir otomobile çarptı. Abbas Arslan, Gülcan Akgün’ün hareket halindeki otomobilden yola atlaması üzerine durarak elindeki bıçakla aşağıya indi.

  Yerde yatarken saldırdı

  Bacağı kırılan ve yerde yatan kadını çeşitli yerlerinden bıçaklamaya başlayan Arslan, yetişen polis memurlarından Münir Barışan’ı da (38) sağ bacağından bıçakla yaraladı. Arslan, takviye gelen polislerce, her iki bacağından da tabancayla vurularak etkisiz hale getirildi. Yaralı polis memuru Barışan ve saldırgan Abbas Arslan, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı