« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vural: Sevgim iki kat arttı

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2-2'lik Diyarbakırspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Konuşmasına Diyarbakır halkına teşekkür ederek başlayan Yılmaz Vural, “Gergin ortamda beklentilerin aksine bizi çok güzel konuk ettiler. Bir futbol taraftarının nasıl olması gerektiğini gösterdiler. Kendilerine olan sevgim iki kat arttı. Diyarbakırspor taraftarı tüm Türkiye'ye örnek tavır sergiledi” dedi.

Bu maçın iki takım için de büyük önem taşıdığını ve bu nedenle maçın çok çekişmeli geçtiğini ifade eden Vural, şunları söyledi: “İki takım da maçı kaybetmek istemedi. 5. dakikada öne geçtik. Sonrasında hakem Bünyamin Gezer'in kritik kararları var. Bünyamiz Gezer'in yorumlarda büyük hatası var. 85. dakikada kazandığımız penaltı pozisyonunda penaltıyı yapan Barış'ı ikinci sarı karttan atması gerekiyordu. Bariz gol pozisyonuydu. Bu maçta yaptığı hatalarda önemli rol oynadı. İki takım da inanılmaz mücadele sergiledi. Sonrasında aleyhimize verilen penaltıyı değerlendirmekte güçlük çekiyorum. Diyarbakırsporlu futbolcular yaşadıkları sıkıntıya rağmen iyi mücadele etti. İki takımı da kutluyorum. Keyifli, futbol adına heyecanlı bir maç izlettiğimizi düşünüyorum. Bize iyi davranan taraftarlara teşekkür ediyorum.”

Cenk İşler ise hakem Bünyamin Gezer'in kendisine gösterdiği kırmızı kart pozisyonunu iyi yorumlayamadığını savunarak, haksız yere oyundan atıldığını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler