« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vural: Eksikleri kapatacağız

Kocaelispor iki hafta sonra kendi evinde konuk edeceği Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı.

ERGÜN AYAZ-İZMİT / DHA
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor'un Teknik Direktörü Yılmaz Vural takımda eksiklikler olduğunu yoğun bir çalışma temposuna girerek eksiklikleri kapatıp Fenerbahçe maçına çıkacaklarını söyledi.

Deplasmanda Eskişehir maçında alınan mağlubiyetin ardından iki hafta sonra Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Yeşil Siyahlı ekip Kocaelispor Tesislerinde çalışmalara başladı.

Kocaelispor takımındaki futbolcularda eksiklikler olduğunu söyleyen Kocaelispor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Fenerbahçe maçına iki hafta var. Bu süre zarfında bizim takım olarak sorunumuz şudur. Bir iki futbolculumuz kendi kapasitelerini zorluyor. Ama takımın diğer geri kalan oyuncularının hiçbiri kendi seviyesinde değil. Yani onların en azından kendi seviyelerine gelmesi çok önemli. Geldiği zaman bu takımın gerçek değeri ortaya çıkacak. Ben bunlarda eksiklik görüyorum. Ve bu eksikleri biran önce gidermek için 5 günde 12 çalışma yapacağız." dedi.

BÜTÜN OYUNCULARI KULLANMAK İSTİYORUM

Takımdaki tüm oyuncuları değerlendirmek istediğini söyleyen Vural, "Takımda 31 oyuncu var. Ben şuana kadar hiçbirini gönderme taraftarı olmadım. Çünkü bütün oyuncuları kullanmak istiyorum. Bu kadar sakatın arasından bu takımın tam tavana vurmuş 11'ini, 18'ini bulmak ve bu rekabet içinde bunu yapmak gibi bir durum içerisindeyiz. Çünkü zaman beklemiyor ve durmuyor. Geç katılımlar olmuş. Bu sıkıntıları çözeceğiz." dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz