« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vural: Alkış var destek yok

Çaykur Rizespor teknik direktörü Yılmaz Vural, 18 yıllık kariyeri boyuncu destek görmediğinden yakındı. Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a gönderme yapan Vural,

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

EĞİTİMSE EĞİTİM"

Mustafa Denizli ve Fatih Terim'le aynı dönemlerde çıkış yaptıklarını belirten Yılmaz Vural, "Onlar benim canciğer arkadaşlarım. Onlara görev verildi, çok başarılı oldular. Önder oldular. Beni ise nedense böyle yerlere getirmediler. Eğitimse eğitimim var, yabancı dilse lisanım var. Bir de Alman vatandaşıyım. Yabancı arıyorlarsa, yabancılığım da var. Türk milli takımının başına teknik adam arıyorlar. Ersun Yanal kardeşim bu işi yapar. Ama şunun hatırlanması lazım, Türkiye'de başta antrenörler de var" diye sitemde bulundu.

"İKİ ÜNİVERSİTE BİTİRDİM"

Bir kişinin kendisini pazarlamasının yeterli olmadığını da vurgulayan Yılmaz Vural, "Sezon başında al sana takım, ne istersen yap, diyen yok. Dünyanın her yerinde takım çalıştırma lisansım var. Spor Akademisi'ni bitirdim. Alman Federasyonu'nun A kursunu bitirdim. 2 üniversite bitirmiş bir teknik adamım. Böyle biri, daha sanırım yok. Ama nedense hakkımızı alamıyoruz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler