« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vural’a teklif

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KOLLAR SIVANDI

Denizlispor yönetimi, Teknik Direktör Yılmaz Vural'la gelecek sezon için anlaşmak üzere kolları sıvadı. Her kulübün Vural gibi tecrübeli, stratejik konularda deha ve en önemlisi insani yönden mükemmel bir teknik adamla çalışmak isteyeceğini söyleyen Başkan Selami Urhan, ‘‘Eğer hocamız da kabul ederse, kendisiyle uzun yıllar çalışmak niyetindeyiz’’ dedi.

MISIR'A GİTTİ

Bu arada hem tatilini geçirmek, hem de milli maçlar nedeniyle ikinci yarının ilk dört haftasında oynama şansı olmayan El Saka, Yousef ve Ahmet Hassan'a izin almak için Mısır'a giden Vural, Mısırlı yetkililerle yarın görüşecek. Vural, ilk haftadaki Y.Yozgat maçında olmasa da diğer karşılaşmalar için izin alma olasılığının bulunduğunu söyledi.

YİNE ERTELEME

Öte yandan Galatasaray, Bülent Akın'ın transferinden kaynaklanan ve 25 Aralık’ta ödenmesi gereken 1 milyon 50 bin dolarlık borcu yine erteledi. Başkan Selami Urhan, ‘‘Galatasaraylı yöneticiler bayramdan sonra ödeme sözü verdi. Beklemeye alıştık artık. Ancak bu kez sözlerini tutup, borçlarını ödeyeceklerine inanıyoruz’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz