« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vur Körfez'i bitir işi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalya, ligde kalmayı bu hafta garantilemek istiyor

İsmet Arzuman'ın yöneteceği İsmetpaşa Stadı'ndaki puan mücadelesi saat 17.30'da başlıyor. Kırmızı beyazlılar, 39 puanlı Kocaelispor karşısına Burhan'dan yoksun olarak çıkacak.

Burhan yok

Geçen hafta Vanspor'u 4-1 yenerek düşme potasındaki diğer rakiplerine göre avantaj yakalayan Antalyaspor, bugün deplasmanda Kocaelispor karşısına çıkıyor. İzmit'ten galibiyetle dönüp ulaşacağı 40 puanla ligde kalmayı garantilemek isteyen Antalyaspor'da, cezalı Burhan dışında eksik yok. Bu maçta Burhan'ın yerine liberoda Guintchev görev yapacak. Fazlı, ayak bileğindeki sorun nedeniyle bu maça da iğne ile çıkıyor.

Taraftar İzmit'te

Dün sabah İstanbul'a giden kırmızı beyazlılar, kampa girdikleri Dedeman Otel'de maç saatini bekliyor. Kafile, saat 14.00'de karayolu ile İzmit'e geçecek. İsmetpaşa Stadı'nda 17.30'da başlayacak puan mücadelesini İsmet Arzuman yönetecek. Taraftarlar da saat dün gece otobüslerle İzmit'e hareket ettiler. Antalyaspor Taraftarlar Derneği yeneticileri, bugün maçtan önce İzmit'te Kocaelispor Taraftarlar Derneği'ni ziyaret edecek.

STAT:

İsmetpaşa

SAAT:

17.30

HAKEMLER

İsmet Arzuman

M.Lütfi Terzioğlu

Cihat Girginer

ANTALYAspor

Adnan

Dursun

Guintchev

Nuri

Kamil

Zafer

Şenol

Mustafa

Musiç

Uğur

Fazlı

KOCAELİspor

M.Mert

Osman

Ahmet

Nuri

İlker

A.Hassan

Soner

Cihan

Mirkoviç

Serdar

Kamolzev


Bunları da Beğenebilirsiniz