« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vugrinec kalacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak'ın, performansından çok memnun olduğu Hırvat futbolcu hakkında, ‘‘Gelecek sezon da kalsın’’ raporu vereceği öğrenildi...

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Giray Bulak'ın, Hırvat futbolcu Davor Vugrineç'i çok beğendiği ve yönetime, ‘‘Bu futbolcu önümüzdeki sezon da Trabzonspor'da kalsın. İyi bir Vugrinec, takıma büyük katkı sağlar’’ diye rapor vereceği öğrenildi.

Bordo mavili takıma üç sezon önce gelen ve aralıksız olarak takımın formasını en çok giyen yabancıların başında yer alan Vugrinec, zaman zaman ‘‘Paramı alamıyorum’’ diyerek sorun çıkarmış ve ülkesine gitmek istemişti. İki sezon önce İzmir'de oynanan Altay maçına giderken, Rada ile Vugrinec, ‘‘Paramızı alamazsak maça çıkmayacağız’’ diye isyan etmiş, Menajer Ozanca Naliteliç de, Trabzonspor'u UEFA'ya şikayet etmişti.

GİRAY BULAK'LA YENİDEN DOĞDU

Teknik Direktör Giray Bulak ile birlikte iyi bir hava yakalayan Vugrinec yeniden ilk onbirde yer bulurken üretken futboluyla da gündeme geldi. Bir ay önce, ‘‘Satılsın’’ denilen Vugrinec için şimdi, ‘‘Kalmasında yarar var’’ görüşü ağırlık kazandı.

Vugrinec'in performansının her geçen gün iyiye gittiğini vurgulayan Giray Bulak, ‘‘Önemli özelliklere sahip. Eksiği kuvvetsizliği. Biraz daha kuvvetlenirse, çok daha yararlı olacaktır’’ dedi.

Vugrinec ise, Trabzon'a artık alıştığını söyledi. ‘‘Trabzonspor'u gerçekten seviyorum’’ diyen Hırvat futbolcu, ‘‘Burada kalmam zamana bağlı. Eğer kalmam istenirse, şartlarda da anlaşırsak kalabilirim. İtalya'da futbol oynamak hayalim var. onu da gerçekleştirmek istiyorum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler