Teknoloji Haberleri

  VR deneyimi ile spor teknolojisini Türkiye’ye getirdi

  Hürriyet Haber
  31.05.2017 - 15:51 | Son Güncelleme:

  Life Fitness, Digital Age Summit 2017’de dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan VR Experiment Zone’la zirve boyunca katılımcılara teknolojik spor deneyimi yaşattı.

  Digital Age Summit 2017’de Life Fitness VR ve ekipman deneyim alanları ile katılımcıları fitness sektöründeki en yeni teknolojilerle tanıştırdı.

  40 yılı aşkın süredir ürettiği yüksek kalite fitness cihazları ile Dünya Fitness Cihazları Endüstrisi’nde dikkat çeken Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, ‘Digital Humanization’ temasıyla, dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen ve bu yıl onbirinci defa katılımcılarını ağırlayan Digital Age Summit 2017’de idi. Life Fitness’ın sadece dünyada iki noktada test edeceği VR teknolojisi dünyada ve Türkiye’de ilk olarak Digitalage Summit 2017’de kullanıcılarla buluştu.

  Life Fitness, VR Experiment Zone’da sanal gerçeklik teknolojisi ile spor tutkunlarına eğlenceli bir deneyim yaşattı. VR gözlükle Life Fitness Elevation serisi dikey bisikleti deneyimleyen katılımcılar spor yaparken 6 farklı oyunu oynadılar.

  Life Fitness VR experiment zone’da sanal gerçeklik teknolojisi ile hem oyun oynayıp hem spor yapan katılımcılar, deneyim sonrası özellikle “heyecan verici” ve “eğlenceli” yorumlarında bulundular.

  Etiketler: teknoloji
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı