ESKİŞEHİR HABERLERİ

Vosvoscular yaşlıları unutmadı

DHA
28.03.2016 - 14:51Son Güncelleme :
DHA

 

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Vos26 Kulübü üyeleri Yaşlılar Haftası nedeniyle Maide Bolel Huzurevini'ndeki yaşlıları ziyaret ettiler.
 
Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Vos26 yardım gönüllüleri Eskişehir Maide Bolel Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi. Vos26 Kulübü Başkanı Murat Özdemir, sadece Yaşlılar Haftası'nda değil her zaman yaşlıların yanlarında olduklarını söyleyerek şöyle konuştu:
 
 "Vos26 ailesi olarak önümüzdeki günlerde de huzurevinde kalan yaşlılarımıza yönelik etkinliklerimiz devam edecek. Büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduğumuzu onlara hissettirmeliyiz. Toplumsal yaşamın temel kuralı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacaktır."
 
Vos26 Kulübü üyeleri bir süre huzurevindeki yaşlılarla sohbet ettikten sonra Yaşlılar Haftası nedeniyle hazırlamış oldukları hediyeleri yaşlılara verdi.
 
-
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Vosvoscular yaşlıları unutmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vosvoscular yaşlıları unutmadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı