Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan'a doğum günü hediyesi: 200 TL

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, “Koltuğumuzu sağlam bir şekilde koruyoruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Volkan, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, doğum gününü anımsatıp bugün kendisi için önemli bir gün olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

“Maç için söylenecek çok şey var. Hem onlar için hem bizim için 3 puan alınacak bir maçtı. Sayı olarak belki bizim pozisyonlarımız daha fazlaydı. Son dakikada kaçan bir pozisyonumuz var. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Mağlup dönmek istemiyordum. Kendi adıma önemli bir gün. Arkadaşlarımı tebrik etmekten başka bir sözüm yok. Liderliğimiz devam ediyor. Koltuğumuzu sağlam bir şekilde koruyoruz. İnşallah bu şekilde devam edecek.”

“Bu sene yenilme lüksümüzün olmadığını düşünüyorum” diyen Volkan, “Direncimiz kırıldığı sürece bazı yerlerden çatlak sesler geleceğini düşünüyorum. Kendi adıma söylüyorum bunu. Sezon sonunda tekrar şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmada ilk ve ikinci yarıların son yarım saatlik bölümlerinde Beşiktaş'tan daha üstün oynadıklarını savunan Fenerbahçe kalecisi, “Yenilmediğimiz için liderlik koltuğunu sağlamlaştırdığımız için mutluyuz” şeklinde konuştu.

Bir taraftar hediye olarak 200 lira gönderdi

Fenerbahçeli bir taraftar, doğum günü olan Volkan'a yayıncı kuruluşun muhabiri vasıtasıyla hediye olarak 200 lira gönderdi.

Lig TV muhabiri Ömer Güvenç, maçla ilgili yapılan röportajdan sonra, “Bir taraftar doğum gününü bugün öğrendiğini ve hediye alamadığını belirterek, sana bu parayı gönderdi” deyip 200 lirayı Volkan'a verdi. Volkan da teşekkür ederek parayı aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler