« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan'a cevap vereceğiz

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Fenerbahçe maçında 1 puan kazandıklarını belirterek, "Yeni hocamızla ikinci yarıya iyi bir başlangıç yaptık" dedi.

NEDİM KOVAN - ORDU / DHA
SON GÜNCELLEME

Orduspor'un sahada müthiş bir performans gösterdiğini vurgulayan Başkan Nedim Türkmen, ilk yarı 1-0 üstün kapattıkları maçta ikinci yarıda yakalanan pozisyonları gole çeviremediklerini söyledi.

Türkmen, "1 puan kazandık ama 3 puan da alabilirdik. İyi bir başlangıçla 3 puanı kaçırdık. Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyoruz. Orduspor bu futbolla umut verdi. Yeni hocası, yeni transferler ve taraftarından alacağı destekle hak ettiği yere çıkacak. Geleceğe umutla bakıyoruz. Transfer içinde acele etmeyeceğiz. Teknik direktörümüz Hector Cuper'in hazırlayacağı rapor doğrultusunda göndereceğimiz oyuncularda var. Hocamızın değerlendirmesini bekleyeceğiz, bundan sonra yol haritamızı çizeceğiz" dedi.

Başkan Nedim Türkmen, yeni transfer ettikleri Bruno Ferreira Mombra Rosa ve Eren Albayrak'ın lisans işlemlerinin başlatıldığını da belirtti. Türkmen ayrıca, Fenerbahçe kalecisi Volkan'ın Ordu 19 Eylül Stadyumu'ndaki çim sahanın bozukluğu ve soyunma odalarındaki tuvaletlerin yetersiz olduğu yönündeki eleştirilere Orduspor Kulübü tarafından detaylı açıklama yapılacağını da sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz