« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan ve Ümit'i kazanacağız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Fatih Terim, iki oyuncudan sakatlığı yüzünden yararlanamadıklarını belirtirken, ‘Bize düşen görev Ümit Karan ve Volkan’ı tekrar eski sağlıklarına kavuşturmak’ dedi.

G.SARAY Teknik Direktörü Fatih Terim, Ümit Karan ve Volkan'a sahip çıktı. Kimsenin biletini kesmeyeceklerini açıklayan Terim, ‘‘Hiç kimseyi kaybetmek istemiyorum aksine bütün futbolcularımı kazanmak isterim. Hiç kimsenin biletini kesmedim. Bu iki futbolcum sakatlıklarından dolayı verimli olamamışlardır’’ diye konuştu. Kendilerine düşen görevin Ümit ve Volkan'ın eski sağlıklarına kavuşmasını sağlamak olduğuna dikkat çeken Fatih Terim, ‘‘Aramızdan sadece Fabio Pinto kendi isteği ile ayrıldı. Biz Ümit ve Volkan'ı hizmet edebilecekleri düzeye getirmek istememize rağmen bu olay kamuoyuna ters olarak aktarılmış ve çalışma koşullarımızı zorlaştırmıştır’’ dedi.

Sabri derbide oynuyor

G.SARAY
'ın genç yıldızı Sabri'den müjdeli haber var. Olympiakos maçında geçirdiği sakatlık sonrası yaklaşık 10 gündür yeşil sahalardan uzak kalan Sabri'nin durumunun iyiye gittiği ve yapılan son kontrollerden sonra da oynayabilir raporunun verildiği açıklandı. Genç futbolcunun, Fatih Terim'in şans vermesi durumunda Beşiktaş'a karşı forma giyebileceği belirtildi. Öte yandansiyah beyazlı kulüp, Galatasaray’a maç için 1200 kişilik yer ayırdı.

Galibiyet istiyoruz

G.SARAYLI
Hasan Şaş, Arif Erdem ve kaptan Bülent dün Esenyurt'ta bulunan Zerda Kuyumcusu'nun açılışına katıldı. Yıldız futbolcular kuyumcu açılışında G.Saraylı taraftarlara mesaj yollayarak şöyle konuştular: ‘‘Beşiktaş'ı yenmeyi herkesten çok biz istiyoruz. Bunun için her şeyi yaparız.’

Bunları da Beğenebilirsiniz