« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Şen kalacak

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, hedeflerinin sezon sonunu mutlu şekilde tamamlamak olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sağlam, Atatürk Stadı'nda gerçekleştirilen antrenman sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, bugünün kendileri için güzel ve farklı olduğunu belirtti.

Çok önemli bir futbolcuyu kadrolarına katmanın keyfini yaşarken, deneyimli oyuncu Ivan Ergiç'in doğum gününü kutladıklarını ve keyifli bir antrenman gerçekleştirdiklerini ifade eden Sağlam, “Bu güzellikler inşallah Konyaspor maçına da yansır ve ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaparız” dedi.

Sağlam, ara transfer döneminde var olan kaliteli kadroya hem tecrübeli bir oyuncuyu hem de genç bir oyuncuyu katarak ikinci yarı için kadrolarını güçlendirdiklerini vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Hedefimiz sezon sonunu mutlu şekilde tamamlamak. İnşallah Konyaspor karşılaşmasında iyi bir skorla ikinci yarıya başlangıç yapmak istiyoruz. Karşımızda küme düşmeme mücadelesi veren, buradan kurtulmak için ilk karşılaşmayı fırsat olarak değerlendirmek isteyecek rakibimiz var. İki takımın da kazanmak için oynayacağı bu karşılaşma izleyenlere keyif verecek. İnşallah iklim ve zemin de futbol oynamaya müsait olur.”

Sakatlıkları süren Insua, Volkan Şen ve İbrahim Öztürk'ün şu an durumlarının iyi olduğunu, ancak bu oyuncuların tam olarak hazır görünmediklerini anlatan Sağlam, buna rağmen takımla birlikte çalışmalarının sevindirici olduğunu dile getirdi.

VOLKAN ŞEN'İN DURUMU

Sağlam, bir gazetecinin “Volkan Şen'in başka bir takıma gitmesi söz konusu mu” yönündeki sorusu üzerine, “Şu anda herhangi bir takıma gitmesi söz konusu değil. Volkan sıkıntılarını gideriyor. Kendisi de çok istekli ve arzulu. Volkan Şen eksikliklerini giderip ikinci yarı takımımızın en önemli oyuncularından biri olacak” dedi

İskoçya'nın Glasgow Rangers takımından transfer edilen Kenny Miller'in Konyaspor maçında oynayıp oynamayacağının sorulması üzerine Sağlam, şunları kaydetti:

“Miller şu anda hazır durumda. İki gün öncesine kadar takımıyla antrenman yapıyordu. Sıkıntısı yok. Adaptasyon sıkıntısı olabilir. Ama kendisi kişilik ve karakter yapısı olarak bu süreci kısa sürede atlatacak gibi görünüyor. Şu anda onun kararını tam anlamıyla vermedik.”

Bunları da Beğenebilirsiniz