« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan: Maç, futbol, bunlar hikaye

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kıldırım Ankara'da yaşanan terör saldırısı için başsağlığı dileklerini yolladı.
Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım, Kayserispor'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Ankara'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle futbol konuşmaya gerek olmadığını belirten Volkan, "Futbol konuşmaya gerek yok bugün. Ankara'da bomba patlamış. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun. Maç, futbol, bunlar hikaye. Başımız sağolsun, tekrar bunu söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Pereira: Burada devam etmeye değer mi
Pereira: 'Burada devam etmeye değer mi?'
Kadıköy'de olay!
'Kalbimiz kapkara seninleyiz Ankara!'
Van Persie yaptı, bütün stat ayağa kalktı!

HASAN ALİ: LANET OLSUN!
Hasan Ali, "Çok üzgünüz. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun. Futbol konuşmak istemiyorum. Kazanmışız, kaybetmişiz, iyi oynamışız... Çok üzgünüm, neler söyleyeceğimi bilemiyorum, lanet olsun. Söyleyecek söz bulamıyorum" diye konuştu.

MEHMET TOPAL: İÇİMİZ KAN AĞLIYOR
Mehmet Topal ise, terörün sonunun getirilmesi gerektiğini kaydederken, "Bu akşam söyleyecek fazla bir şey yok. İçimiz kan ağlıyor. Şehit ağabeylerimize, kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu terörün bitmesi lazım. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun" dedi.

HAKAN KUTLU: VATAN SANA CANIM FEDA
Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu da karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında kısa bir açıklama yaparak, "Maçla alakalı uzun uzun konuşulabilirdi. Hakemle alakalı da. Maçtan sonra duydum, yaşadığım şehir Ankara'da büyük bir patlama olmuş. Ölenler için başsağlığı diliyorum. Gerekirse hafta içi maçla alakalı konuşuruz. En güzelini stada gelen seyirciler söyledi; Vatan sana canım feda" diye konuştu.

Fenerbahçe 1-0 KayserisporFenerbahçe 1-0 Kayserispor