« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan: G.Saray'dan teklif aldım

Bursaspor'un genç futbolcusu Volkan Şen, sezon başında Galatasaray'dan teklif aldığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na katılan Volkan, "Önceliğim Bursaspor. Kulübüm izin verirse 4 büyük takımdan birinde oynamak isterim. Sezon başında Galatasaray'dan teklif almıştım; ama şu anda var mı bilmiyorum. A Milli Takım'a seçilmeyi bekliyordum ama olmadı. Önümüzdeki dönemde milli takımda yer almak için elimden geleni yapacağım. Uzun vadede Premier Lig ya da La Liga'da oynamak isterim" dedi.

Volkan'ın açıklamaları şöyle:

"HER İKİ KANATTA DA RAHATLIKLA OYNAYABİLİRİM"

Aslında ben futbola forvet arkasında serbest adam pozisyonunda başladım. Merinosspor'da oynarken, sol tarafta oynamaya başladım. Başta biraz zorlandım ama sonra alıştım. Sonrasında sağ tarafa geçtim. Tabii solda oynarken daha rahatım ama oynadığım her mevkide başarılı olduğumu düşünüyorum. Nerede görev alırsa görevimi en iyi şekilde yaparım.

"İSMİMİN BÜYÜK TAKIMLARLA GEÇMESİ BENİ MUTLU EDİYOR"

İsmimim büyük takımlarla anılması beni çok mutlu ediyor. Tam bir motivasyon kaynağı oluyor benim için... Transferimle ilgili kararı başkanım ve teknik direktörüm verecektir. Ben burada Bursaspor için mücadele ediyorum. İlk etapta burada benden beklentileri yerine getirmek istiyorum. Ama kulübüm izin verirse giderim.

"4 BÜYÜK TAKIM ARASINDA AYRIM YAPMIYORUM"

Ben büyük takımlar arasında seçim yapmıyorum. Nerede forma giyebileceksem oraya gitmek isterim. 4 büyük takımdan hangisi benim için uygun olacaksa orada oynamak isterim. Benim önceliğim oynayabileceğim takıma gitmek.

"SEZON BAŞINDA GALATASARAY'DAN TEKLİF ALDIM"

Geçen sezon Galatasaray'dan teklif aldım. Bu sezon yeni bir teklif var mı bilmiyorum. Ama gelirse kulübüm değerlendirir. Hedeflerim arasında A Milli Takım'da da oynamak var. Bu sene seçilmeyi bekliyordum, ama kısmet değilmiş... Önümüzdeki dönemde milli takımda oynamayı bekliyorum.

Hedeflerim arasında Avrupa'ya gitmek de var. İngiltere Premier Ligi ya da İspanya'da La Liga'da oynamak istiyorum.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz