« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Demirel'e derbi uyarısı

Fenerbahçeli oyuncular, Torku Konyaspor maçı için son derece hırslı. Ancak bu durum, Galatasaray mücadelesi öncesi önemli bir risk oluşturdu! Volkan Demirel, Konya’da kart görürse derbide cezalı duruma düşecek. Hem Pereira hem de arkadaşları, bu nedenle kaptana uyarı üstüne uyarı yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın Kasımpaşa yenilgisi, Fenerbahçeli futbolcuları adeta ateşledi. Tüm takımın, Torku Konyaspor mücadelesi öncesi hırsı adeta tavan yaptı.

Öğrencilerinin bu hali Vitor Pereira’yı fazlasıyla memnun ediyor. Ancak bu hırsın beklenmedik bir bedeli de olabilir. Konyaspor maçı öncesinde kaleci Volkan Demirel kart sınırında bulunuyor. Eğer bu akşam kart görürse, çarşamba günü Galatasaray deplasmanında cezalı olacağı için sahaya çıkamayacak.

Şampiyonluk yarışında kritik haftalara girilen bu dönemde kaptanın takımı yalnız bırakması, pahalıya mâl olabilir. Yedek kaleci Fabiano son derece formsuz ve oynadığı maçlarda yaptığı hatalarla saç-baş yoldurdu. Ertuğrul Taşkıran ise hem tecrübesiz hem de bu sezon çok az süre aldı. Durum böyle olunca, Vitor Pereira, Volkan Demirel’e Konya karşısında sakin kalması yönünde uyarı üstüne uyarı yaptı.

Takım arkadaşları da Pereira’ya destek oldu. Volkan ise, “Galatasaray karşısında takımı yalnız bırakmaya hiç niyetim yok” dedi. Fenerbahçe’de sınırda olan diğer isim Diego Ribas. (Fanatik)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz