Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi

Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan mücadelenin son anlarında Volkan Demirel ile Kayserisporlu Zeki Yavru ve Furkan Özçal arasında gerginlik yaşandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Furkan Özçal'ın topu kontrol eden Volkan Demirel'le çarpışması ve Volkan'ın yerde kalmasının ardından sahada sinirler gerildi.
Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi
Bu andan sonra Volkan Demirel ayağa kalktı ve Furkan Özçal 'Ne yapıyorsun' tarzında el hareketi yaptı. İki oyuncuyu ayırmak içn Ba araya girerken Furkan o an kendisini yere bıraktı.
Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi
O anın ardından Kayserisporlu oyuncu Zeki Yavru da Volkan'a tepkisini gösterdi. İki takım oyuncuları olayı bitirmek için kendi arkadaşlarını kenara çektiler. Maçın hakemi Mete Kalkavan olayın ardından Volkan Demirel'e sarı kart gösterdi.
Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi
ZEKİ YAVRU: VOLKAN KÜÇÜCÜK ÇOCUĞUN ÜZERİNE GİDİYOR
Volkan'ın, Furkan Özçal ile tartışmasına tepki gösteren Zeki Yavru, "Benim sinirlendiğim nokta, soyunma odasında devam ediyor. Furkan onun yarısı kadar. Bizim de zorumuza gidiyor, arkadaşımız yere düşünce savunmayalım mı? Volkan ile Furkan'ı barıştırmaya çalışıyorlar, ne gerek var? Küçücük çocuğun üzerine gidiyor. Dışarıda arkadaşsak, içeride de arkadaşız. Sahada da arkadaş olmak zorundayız" diye konuştu.

Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi NANİ SAKATLANDI

Volkan Demirel ve Furkan Özçal birbirine girdi F.BAHÇE KAYSERİ'DE ALTIN BULDU


Bunları da Beğenebilirsiniz